هدف نیروهای عراقی اینستاگرام فاضلاب تروریست

هدف: نیروهای عراقی اینستاگرام فاضلاب تروریست تصویر وبگردی فاضلاب تلگرام

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری طنزِ «منبع موثق» «گل آقا»یی است

تهیه‌کننده برنامه «منبع موثق» که پخش سری سوم آن به تازگی از شبکه چهار سیما شروع شده است هست، از تغییرات ایجاد شده است در این فصل از برنامه و همچنین حضور رضا رفی

طنزِ «منبع موثق» «گل آقا»یی است

طنزِ «منبع موثق» «گل آقا»یی است

عبارات مهم : اخبار

تهیه کننده برنامه «منبع موثق» که پخش سری سوم آن به تازگی از شبکه چهار سیما شروع شده است هست، از تغییرات ایجاد شده است در این فصل از برنامه و همچنین حضور رضا رفیع به عنوان مجری سخن گفت.

میثم تربتی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به سری سوم برنامه «منبع موثق»، اظهار کرد که «این برنامه از روز دوم تیرماه با اجرای رضا رفیع روی آنتن رفت و با تغییرات چندان زیادی هم همراه نبود؛ چراکه عنوان مهم برنامه از همان فصل اول مشخص و قرار بود که اخبار سیاسی و اجتماعی کشور و همچنین موارد مهم در دنیا را به زبان طنز بیان و تحلیل کنیم.»

طنزِ «منبع موثق» «گل آقا»یی است

او در پاسخ به این پرسش که آیا در گزینش اخبار برنامه «منبع موثق» با محدودیت هایی مواجه هستید، توضیح داد که «هیچ محدودیتی در این باره نداریم و براساس آن چیزی که جهت مردم مهم است و اخباری که در فضای مجازی، رسانه های مکتوب و خبرگزاری ها مطرح شده است و ما نیز توانایی بازگو کردن آنها را داریم، اخبار را گزینش می کنیم.»

تربتی با اشاره به تغییراتی که در دکور سری تازه «منبع موثق» به وجود آمده هست، گفت: تلاش کردیم تا در سری تازه المان های مطبوعاتی بیشتری در دکور برنامه داشته باشیم تا حالت خبری آن را زیاد کردن دهیم. همچنین در سری تازه امکانی را فراهم کردیم که از اخبار ارسالی مخاطبان در برنامه استفاده بیشتری داشته باشیم؛ البته این عنوان در سری های قبل نیز وجود داشت، ولی در فصل تازه تصمیم داریم تا زیاد روی این اخبار ارسالی مخاطبان تمرکز کنیم.

رضا رفیع، مجری برنامه «منبع موثق»

تهیه‌کننده برنامه «منبع موثق» که پخش سری سوم آن به تازگی از شبکه چهار سیما شروع شده است هست، از تغییرات ایجاد شده است در این فصل از برنامه و همچنین حضور رضا رفی

تهیه کننده برنامه «منبع موثق» همچنین راجع به حضور رضا رفیع به عنوان مجری سه فصل از این برنامه تلویزیونی، گفت: به واسطه اینکه پیشتر نیز تجربه حضور در برنامه های طنز همانند «قندپهلو» را داشتم، دوستان طنزپرداز زیادی را می شناسم؛ ولی کسی را همانند آقای رفیع نمی شناسم که خط قرمزها و مرزها را به این خوبی بشناسد و بتواند ضمن اینکه حرفش را می زند، شوخی هم بکند و کمتر به کسی بربخورد. در این سه فصل مواردی بود که به کسی بربخورد، ولی آنقدر کم بوده که اصلا قابل عنوان نیست.

او ادامه داد: بالاخره برنامه «منبع موثق» طنز است و ممکن است در عنوان و تحلیل پرسشها روز و سوژه های خبری به کسی بر بخورد، ولی تاکنون اینچنین نبوده هست. به قول خودش و تعبیر من از طنز «گل آقا»یی استفاده می کنیم که طنز نیش داری نیست که بخواهد کسی را آزار بدهد.

تربتی همچنین اظهار کرد که سری تازه برنامه «منبع موثق» در ۱۰۰ قسمت تولید شده است است و به غیر از ایام عزاداری و روزهای پنج شنبه و جمعه از شبکه چهار سیما راهی آنتن می شود. البته بعد از ظهرهای جمعه منتخب برنامه های هفته نیز پخش می شود.

طنزِ «منبع موثق» «گل آقا»یی است

واژه های کلیدی: اخبار | برنامه | تهیه کننده | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz