هدف نیروهای عراقی اینستاگرام فاضلاب تروریست

هدف: نیروهای عراقی اینستاگرام فاضلاب تروریست تصویر وبگردی فاضلاب تلگرام

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری می‌خواهیم بگوییم که مردم تلویزیون می بینند ولی اینطور نیست / علیرضا جعفری

بازیگر سریال «سایه بان» با اشاره به نبود سریال های جالب در تلویزیون بیان کرد که این رسانه در سال های اخیر به طور چشم گیری افت بیننده داشته است.

می‌خواهیم بگوییم که مردم تلویزیون می بینند ولی اینطور نیست / علیرضا جعفری

علیرضا جعفری: می خواهیم بگوییم که مردم تلویزیون می بینند ولی اینطور نیست

عبارات مهم : سریال

بازیگر سریال «سایه بان» با اشاره به نبود سریال های جالب در تلویزیون بیان کرد که این رسانه در سال های اخیر به طور چشم گیری افت بیننده داشته است.

علیرضا جعفری بازیگر نقش بابک در سریال «سایه بان» که این شب ها به کارگردانی برادران محمودی از شبکه دو پخش می شود به مهر، گفت: می دانم که مردم این سریال را دنبال می کنند و این جای خوشحالی دارد که تلویزیون دوباره مخاطب پیدا کرده هست.

وی ادامه داد: تلویزیون در چند ساله اخیر افت بیننده چشمگیری داشته است و انگار می خواهیم روی این ریزش مخاطب سرپوش بگذاریم و بگوییم که مردم تلویزیون می بینند ولی اینطور نیست.

این بازیگر با اشاره به نبود برنامه های جالب در این رسانه اظهار کرد: من فقط برنامه «نود» را می بینم و گاهی اخبار تماشا می کنم چون غیر از این ها تلویزیون برنامه یا سریال جذابی جهت دنبال کردن ندارد.

جعفری اضافه کرد: در این دو سه ساله اخیر سریال هایی مثل «پایتخت» و «لیسانسه ها» را دنبال کردم که آثار خوبی بودند ولی تلویزیون غیر از این چند سریال خوب، اثر دیگری نداشته است و انگار رویکرد آن دچار نوعی کج سلیقگی شده است هست. به عنوان یک مخاطب فکر می کنم مدیران به جای اینکه از نخبگانی مثل رضا عطاران و حسن فتحی یا دیگر کارگردانان مطرح که تلویزیون ما به آنها مدیون هست، بهره بگیرند به سراغ افراد دیگر می روند.

بازیگر سریال «متهم گریخت» با اشاره به کارگردانانی که در رسانه ها و مدیوم های دیگر مشغول به کار هستند، گفت: آیا امثال حسن فتحی باید در شبکه نمایش خانگی کار کنند و ما از حضور او و افرادی مثل رضا عطاران در تلویزیون محروم باشیم. اگر بینندگان تلویزیون را در ایام عید و ماه رمضان در ۱۰ سال گذشته با اکنون مقایسه کنیم پی می بریم که مخاطب کم کردن بسیاری داشته است و اکنون شبکه های ماهواره ای بیننده های بسیاری دارند.

وی با اشاره به سریال «سایه بان» یادآور شد: این سریال اکنون جزو کارهای پربیننده تلویزیون است و شاید اگر همین سریال ۱۰ سال پیش پخش می شد، بازخوردهایی که می گرفتیم چندین برابر بود.

جعفری راجع به نقش بابک نیز توضیح داد: بابک پسر جوانی است که فکر می کنم امثال او که در جامعه بدون کار هستند، زیاد است و از این حیث بسیاری از جوانان می توانند با او همذات پنداری کنند.

وی در آخر گفت: ما هزاران بابک در این جامعه داریم و اگر مسئولان این بابک ها را ببینند، شاید به نوعی برایشان تلنگر باشد تا کاری جهت آنها انجام دهند.

می‌خواهیم بگوییم که مردم تلویزیون می بینند ولی اینطور نیست / علیرضا جعفری

واژه های کلیدی: سریال | مخاطب | بازیگر | برنامه | تلویزیون | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz