هدف نیروهای عراقی اینستاگرام فاضلاب تروریست

هدف: نیروهای عراقی اینستاگرام فاضلاب تروریست تصویر وبگردی فاضلاب تلگرام

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پرسشها شخصی اوکتاویو قابل قبول نبود/ فیفا لباس تیم ملی را تایید کرد ، ساکت

دبیرکل فدراسیون فوتبال می‌گوید موفقیت تیم ملی فوتسال متعلق به مردم و جامعه فوتبال است. 

پرسشها شخصی اوکتاویو قابل قبول نبود/ فیفا لباس تیم ملی را تایید کرد ، ساکت

ساکت: پرسشها شخصی اوکتاویو قابل قبول نبود/ فیفا لباس تیم ملی را تایید کرد

عبارات مهم : میزبان

دبیرکل فدراسیون فوتبال می گوید موفقیت تیم ملی فوتسال متعلق به مردم و جامعه فوتبال هست.

به گزارش ایسنا، محمدرضا ساکت در مراسم استقبال از تیم ملی فوتسال به واسطه کسب دوازدمین قهرمانی در آسیا اظهار کرد: از عزیزان ما در بخش رسانه تقدیر می کنم که در هر وقت و ساعتی همراه تیم های ملی هستند و امروز هم تیم ملی فوتسال را تنها نگذاشتند. تیم ملی فوتسال از یک هماهنگی و هارمونی کامل فنی، اجرایی و مدیریتی برخوردار هست. شرایط بسیار خوبی را که جهت هماهنگی این تیم فراهم شده است حاصل تلاش خاص آقای ناظم الشریعه و همکارانشان، کمیته فوتسال و آقای کفاشیان، اعضای هیات رییسه و … هست. به دستن آوردن قهرمانی سخت است ولی سخت تر از قهرمانی حفظ آن است.

دبیرکل فدراسیون فوتبال راجع به کم و کاستی های تیم ملی در چین تایپه، گفت: در طول هفت، هشت ماه گذشته نگاه ملی این بود که امکانات فوتسال نوسازی شود. همانند کف پوش مسابقه در چین تایپه، در کمپ تیم ملی هم راه اندازی شد و بازیکنان توانستند دو، سه ماه سریعتر روی آن تمرین کنند. در برگزاری مسابقه های استانداردهایی است که میزبان ها رعایت می کند. هنگامی که خود ما میزبان هستیم، AFC تاییدها را از ما می گیرد. البته مشکلاتی را هم بازیکنان داشتند. هنگامی که میزبان نتوانست آن را حل کند، خودمان مسئله تغذیه را حل کردیم و بازیکنان با قدرت و توانمدی توانستند قهرمان شوند و جام را به مردم تقدیم کنند. این موفقیت در آغازین روزهای سال ۲۰۱۸ متعلق به مردم و جامعه بزرگ فوتبال کشور عزیزمان ایران است.

پرسشها شخصی اوکتاویو قابل قبول نبود/ فیفا لباس تیم ملی را تایید کرد ، ساکت

او راجع به نبود آشپز کنار تیم ملی در چین تایپه و استفاده از غذای کنسرو شده است در این کشور گفت: میزبان متعهد است که غذاهای استاندارد بین المللی را فراهم کند. این جزو استانداردها هست. متاسفانه در این کشور این امکانات فراهم نشده و بلافاصله از غذاهای موجود استفاده شد. چنین چیزی واقعیت ندارد. قرار نبود تیم ملی آشپز داشته باشد. تعهد میزبان بود که همه امکانات را فراهم کند.

ساکت راجع به این که ترابیان و کفاشیان این کمبودها را به AFC منعکس کردند یا نه؟ تاکید کرد: همان روز اول کاروان ما مراتب اعتراض خود را اعلام کرد که میزبان نتوانست شرایط بین المللی غذا را فراهم کند. آن ها هم تلاش کردند شرایط رابهتر کنند ولی اوضاع مطلوب مورد نظر فراهم نشد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال می‌گوید موفقیت تیم ملی فوتسال متعلق به مردم و جامعه فوتبال است. 

او در تصویر العمل به این که اگر چه قرار است راجع به اتفاقات برنامه نود صحبت نکند ولی آیا البسه بازیکنان تیم ملی فوتسال بعد از بازی دوستانه با کرواسی در فرودگاه از بازیکنان بعد گرفته شد، تصریح کرد: من از چنین چیزی اطلاع ندارم. ما چهار سبد لباس داریم. ما باید به فصل به بازیکنان لباس بدهیم. قبل از این که فصل تمام شود، مجددا لباس ها تمیز می شود و به بازیکنان می دهیم. اگر لباس ها از همین تیم گرفته شده است باشد، بعد از شست و شو و تمیز شدن مجددا به آنها می دهیم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: ما ضوابط خاص خودمان را داریم و آن را تفسیر کردیم. این که یک موفقیت بزرگ را تحت الشعاع قرار دهیم، زیبنده نیست.

ساکت راجع به این که قرار بود همه تیم های ملی از البسه آدیداس استفاده کنند ولی الان این طور نیست هم گفت: این جهت موقعی بود که قرار بود با آدیداس قرارداد اسپانسری ببندیم. الان قرارداد تبلیغاتی شده است هست. هنوز لباس ها را نگرفته آیم. آن موقع قرار بود اسپانسری شود و همه تیم ها از آن استفاده کنند.

پرسشها شخصی اوکتاویو قابل قبول نبود/ فیفا لباس تیم ملی را تایید کرد ، ساکت

دبیرکل فدراسیون فوتبال همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا آدیداس تولید و طراحی البسه کشور عزیزمان ایران را شروع کرده است؟ گفت: دیروز (دوشنبه) فیفا لباس ها را تایید کرد. آدیداس لباس ما را به فیفا داد و تاییدیه هم صادر شد.

او راجع به فناوری به کار رفته در این لباس ها گفت: نماینده آدیداس لباس همه تیم های ملی زیر نظر آدیداس را به فیفا برد. وقت خاصی مربوط به تیم ملی کشور عزیزمان ایران بود. آدیداس تاییدیه لباس هایی را که فراهم کرده بود، گرفت. فیفا جهت نقش یوز ایرانی روی لباس، موافقت کلی را اعلام کرده بود. البته طرح یوز روی پیراهن کوچک شده است بود و قرار بود پشت پیراهن باشد. فیفا گفت باید جلو باشد. مجموعه بازاریابی در حال مشورت با فیفا است که عالی ترین شکل را روی لباس داشته باشیم. الان طرح یوز روی لباس مورد موافقت قرار گرفته هست. باید ببینیم کدام طرح خوب هست.

دبیرکل فدراسیون فوتبال می‌گوید موفقیت تیم ملی فوتسال متعلق به مردم و جامعه فوتبال است. 

دبیرکل فدراسیون فوتبال راجع به رونمایی از لباس تیم ملی به وسیله آدیداس اظهار کرد: رونمایی لباس دست خودمان هست. قرارداد ما قرار بود اسپانسری باشد ولی به خاطر محدودیت ها، آدیداس از این عنوان سر باز زد. آنها به خاطر محدودیت تولید در ایران، قرارداد را تبلیغاتی کردند.

ساکت راجع به مدت وقت قرارداد محمد ناظم الشریعه که یک ساله است یا چهار ساله گفت: من او را یک مربی توانمد و توانا می دانم و یک هارمونی فکری و فنی بین او و صانعی وجود دارد. جهت ادامه همکاری با او از نظر من، ریاست فدراسیون و هیات رییسه مشکلی وجود ندارد. طبیعتا کمیته فنی فوتسال هم باید این عنوان را بررسی کند. البته ما عملکرد او را مطلوب می دانیم و ثبات در اندیشه های فنی را یک اتفاق خوب می دانیم.

پرسشها شخصی اوکتاویو قابل قبول نبود/ فیفا لباس تیم ملی را تایید کرد ، ساکت

او راجع به اقدام اوکتاویو، جهت ترک اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی بدون کسب اجازه از فدراسیون گفت: اوکتاویو به عنوان مربی تیم ملی فوتبال ساحلی پرسشها فردی زیادی را در دو، سه ماه اخیر داشت و احساس می شد تمرکز مورد نیاز را ندارد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال راجع به و قطع همکاری با این مربی، گفت: نمی گوییم قطع همکاری شده است هست. ما مدعی او هستیم. جهت این که ما یک مسابقه های پرشین کاپ و دو، سه اردوی امید را طراحی کرده بودیم که با نظرات او بود. او پرسشها شخصی خود را مطرح می کرد که قابل قبول نبود. ما پیگیری های قانونی را در ارتباط با کارمان در ارتباط با او انجام می دهیم.

ساکت راجع به تمدید قرارداد کارلوس کی روش نیز اظهار کرد: قبلا آقای تاج به این عنوان اشاره کردند. تاج و کی روش حرف های مقدماتی را انجام داده اند.

او در تصویر العمل به این که موافق تمدید قرارداد سرمربی پرتغالی تیم ملی است یا نه تاکید کرد: کسی نمی تواند منکر تاثیرگذاری مثبت کی روش شود. او تاثیر خود را در فوتبال کشورمان داشت و ارزیابی ما از عملکرد او مثبت است و همان طور که گفتم تاج این پروژه را پیگیری می کند.

واژه های کلیدی: میزبان | آدیداس | فوتبال | فوتسال | قرارداد | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz